علت شارژ نشدن ایرپاد +10 راه کار دقیق
علت شارژ نشدن ایرپاد - مای ایرپادز

علت شارژ نشدن ایرپاد +10 راه کار دقیق

علت شارژ نشدن ایرپاد و هدفون بلوتوثی چیست؟ علت روشن نشدن ایرپاد چیست؟ علت شارژ نشدن ایرپاد اپل و بادز سامسونگ چیست ؟ جواب دادن به این سوالات آنچنان پیچیده نیست و علتهای خیلی گنگ و نامعلومی نداره.و بعد از این مقاله بهتون قول میدم که مشکلتون رفع شده باشه. و خودتون مشکل ایرپادتون رو بفهمید و بدونید چرا شارژ نمیشه. طبق روال خیلی خلاصه میگم برای اونایی که حوصله ندارن کامل بخونن و بعد کاملتر توضیح میدم بریم با این پست خفن مای ایرپادز همراه باشیم.

علت شارژ نشدن ایرپاد +10 راه کار دقیق

خلاصه علت شارژ نشدن ایرپاد

اگه ایرپادتون شارژ نمیشه و چراغش روشن نمیشه میتونه علتهای مختلفی داشته باشه اما اگه بخوام خیلی خلاصه و توی یک پاراگراف توضیحش بدم که سریع عیب رو پیدا کنید میتونم بگم شایعترین علت شارژ نشدن ممکنه ایراد خارجی باشه یعنی از خود ایرپاد نباشه. علت ممکنه کابل شارژ باشه و اگه کابلتون سالمه ممکنه از شارژر باشه و یا خرابی سوکت شارژتون باشه.

اگه تازه ایرپاد خریدید و ایرپادتون شارژ نمیشه و چراغش روشن نمیشه نترسید مشکلی نیست معمولا باتری کیس شارژ کاملا دِشارژ شده و نیاز هستی یکی دوساعت شارژش کنید تا دوباره فعال بشه.خلاصه تر از این دیگه نمیشه گفت. حالا اگه میخوایی مرحله به مرحله با هم پیش بریم و راه حل هم بهت بگم برو بریم ادامه مقاله علت شارژ نشدن ایرپاد..

بریم قدم به قدم از عوامل خارجی علت شارژ نشدن ایرپاد شروع کنیم و بعدش بیاییم جلو مرحله به مرحله چک کنیم تا ایراد اساسی رو پیدا کنیم.

علت شارژ نشدن ایرپاد +10 راه کار دقیق

بررسیها به ترتیب اقدام مورد نیاز
بررسی شارژر تست با یک شارژر دیگه یا تعویض کامل
بررسی کابل تست سلامت کابل
بررسی سری کابل هر دو سر کابل رو بررسی کنید
سوکت شارژ کیس سوکت شارژ ابتدا تمیز شود بعد تعویض
باتری کیس چک شود فقط توسط تعمیر کار

1 – شارژر را چک کنید

مرحله‌ی اول شارژر رو چک کنید . برای چک کردن یه راه خیلی ساده هست اونم اینه که از شارژ برای گوشیتون استفاده کنید و اگه شارژر مشکلی نداره برید برای مرحله‌ی بعدی. اما یه راه خیلی خوب و مطمئن برای تست شارژر اینه که از کابل سالم استفاده کنید و از برنامه AMPER برای تست آمپر ورودی به گوشی و سالم بودن شارژر استفاده کنید.اگه آمپر خروجی شارژر از 500 میلی آمپر به پایین باشه ممکنه نتونه به درستی ایرپادتون رو شارژ کنه.

احتمالا بپسندید
بهترین هندزفری بلوتوثی برای موزیک جمع غولها

یه نکته بگم در مورد برنامه آمپر اونم اینکه این مقدار 500 میلی آمپری برای یک گوشی قدیمی و یا ایرپاد متوسط و های کپی مناسبه اما یه ذره دیر شارژ میکنه ایرپاد اورجینال رو . اگه زیر 300 و 200 میلی آمپر خروجی بده اصلا روی اون شارژر حساب باز نکنید. چرا که این مقدار بعد از اتلاف و بعد از بالارفتن دما پایینتر میاد و عملا آمپر مناسبی به ایرپاد نمیرسونه و نمیتونه شارژ کنه. برید شارژر رو عوض کنید و با یه شارژر دیگه ایرپادتون رو شارژ کنید.

2 – کابل شارژ ایرپاد در علت شارژ نشدن ایرپاد

شایعترین علت شارژ نشدن گوشی و ایرپاد همین کابل هست چرا که وسیله‌ای مصرفی و بسیار آسیب پذیر هست . کابل شارژ رو عوض کنید و دوباره ایرپاد رو به شارژ بزنید. اگر ایراد از این مورد هست سعی کنید برای دفعه‌ی بعد از کابل با کیفیت استفاده کنید و از کابل بدرد نخور استفاده نکنید.

کابل شارژ معمولی هم میتونه ایرپادتون رو شارژ کنه اما سعی کنید کابل شارژ مناسب و با کیفیت بگیرید که با هر فشار و ضربه‌ای زود خراب نشه .

علت شارژ نشدن ایرپاد +10 راه کار دقیق

3 – سوکت کیس شارژ را چک کنید

سوکت شارژها سه مدل هستن. تایپ سی و میکرو لایتنینگ. البته بیشتر ایرپادها و هندزفری بلوتوثیها لایتنینگ هستن و آسیب پذیریشون از مدل میکرو و تایپ سی کمتره. تایپ سی از میکرو بهتره و آسیب پذیریش کمتره. البته تایپ سی از لحاظ شارژ دهی از هر دو مدل سوکت شارژ بهتر عمل میکنه. علتهایی که میتونه باعث شه سوکت شارژ ایرپاد بدرستی عمل نکنه یکی کثیفی اون هست و یکی خرابی که هردوتا مورد رو چک میکنیم.

کثیفی سوکت

بخاطر اینکه کیس شارژ ایرپاد وسیله‌ای کوچکی هست و مدام داخل جیب هست، امکان اینکه آشغال بره داخل سوکتش خیلی زیاده . پس همیشه سعی کنید پاکش کنید. اگه ایرپادتون شارژ نمیشه سعی کنید با پنبه و الکل محل سوکت رو پاک کنید و کثیفیهای اونو پاک کنید. احتمال اینکه ایراد در شارژ ایجاد کنه زیاده.

احتمالا بپسندید
بهترین ایرپاد سامسونگ کدومه ؟ 6 تا از بهترینهای سامسونگ

خرابی سوکت شارژ

سوکت شارژ چون یک بخش درگیر و همیشه مورد استفاده هست ممکنه زود خراب بشه پش اگه تا حالا مشکل شارژ نشدن ایرپادتون حل نشده پس سوکت ایرپاد رو چک کنید. که البته چک کردن سالمی سوکت کار شما نسیت و حتما بدید تعمیرکار براتون چکش کنه. چون نیازه با وسیله‌ی مربوطه چک بشه یا اگه نباشه باز بشه ایرپاد و سوکتش تعویض بشه.

4 – باتری کیس شارژ را چک نمایید

اگه نمیدونید علت روشن نشدن ایرپاد چیست و تا این مرحله هم پیش اومدید و مشکل حل نشده بسته به اینکه ایرپادتون نو یا دست دوم باشه دو مورد بعدی رو هم چک کنید.

باتری کیس شارژ در ایرپادهای نو

اگه به تازه‌گی ایرپاد خریدید خصوصا ایرپاد های کپی و غیر اورجینال و ایرپادتون روشن نمیشه و شارژ نمیشه اصلا نگران نباشید چرا که این مورد خیلی شایع هست و به نوعی عمومیت داره. این علت شارژ نشدن اینه که ایرپاد مدتیه داخل جعبه هست و کلا دِ شارژ شده و نیازه برا اینکه را بیفته یکی دوساعت توشارژ باشه و بعدش خود کیس بهمراه ایرپادها هم چندساعتی بمونن که ایرپادها شارژ بگیرند و روشن بشن. اگه بعد از این کارها روشن نشد ایرپادتون پس مشکل جایی دیگه‌است.

علت شارژ نشدن ایرپاد +10 راه کار دقیق

باتری کیس شارژ در ایرپادهای دست دوم

اگه مدتیه ایرپاد رو دارید و مراحل رو تا اینجا اومدید و مشکلتون حل نشده احتمالا مشکل از باتری کیس شارژ هست. نشونه‌اش هم اینه که قبل از اینکه به این مرحله برسه ایرپادتون و کیس شارژ خیلی زود شارژ خالی میکرد و کمتر از یک ساعت و دوساعت شارژ کیس تموم میشد. در این مواقع باتری رو عوض کنید. سعی کنید باتری اورجینال و کیفیت بالا براش بگیرید که بتونید برای مدتی از ایرپادتون استفاده بهینه کنید.

5 – علت شارژ نشدن تو گوشیها ( خود ایرپادها )

اگه خود ایرپادها و تو گوشیها شارژ نمیشن موارد زیر رو بررسی کنید. تشخیص این مورد هم تو گوشی آیفون برای ایرپاد اپل و توی گوشی سامسونگ برای بادزهای سامسونگ که مقدار سطح باتری کیس و ایرپادهارو نشون کار راحتیه و یا با استفاده از برنامه‌های جانبی که روی گوشی نصب میکنید و سزح باتری هر دو مورد رو نشونتون میده میتونید بفهمید که باتری هر کدوم چه سطحی هست.

علت شارژ نشدن ایرپاد +10 راه کار دقیق

1 – برعکس زدن گوشی چپ و راست

توی مدلهای سامسونگی و ایرپاد شیائومی در برخی مدلها طراحی گوش راست و چپ نزدیک به هم هست و موقعی که داخل کیس میذارید اشتباه جای چپ و راست رو باهم عوض میکنید و این امر باعث میشه که ایرپاد شارژ نشه پس توی جا زدنشون دقت کنید.

احتمالا بپسندید
خرید ایرپاد فیک ، 8 علتی که باید بهش فکر کنید

2 – کثیف بودن کانکتور شارژ

مورد بعدی در مورد علت شارژ نشدن ایرپاد و خصوصا توگوشیها کثیفی محل کانکتور باتری و اتصال توگوشی به کیس هست که باید چکش کنید و اگه کثیفه پاکش کنید. اون محلی که خود تو گوشیها به کیس شارژ وصل میشن با کمترین کثیفی یا آشغال باعث اختلال در شارژ میشن و یکی از دلایل شارژ نشدن ایرپاد هستن.

3 – معیوب بودن باتری ایرپاد

وقتی باتری ایرپادها هم خرابه شارژی دریافت نمیکنه. معمولا دوتا تو گوشی باهم خراب نمیشن و این مورد ابتدا برای یکی از اونها اتفاق میفته. از طرفی قبل از خراب شدن باتری چندتا نشونه داره یکیش اینه که زود شارژش خالی میشه و تموم میشه یا اینکه میبینید سطح باتری ایرپاد 70یا 60 درصده و یهو خاموش میشه. اینا نشونه هاشه.

6 – بررسی پد شارژ بیسیم

علت شارژ نشدن ایرپاد +10 راه کار دقیق

اگه از پد شارژ وایرلس استفاده میکنید و ایرپادتون شارژ نمیشه پد رو کاملا بررسی کنید. کابل پد و خود پد رو بررسی کنید. داخل پد یه محفظه هست و یک سیم پیچ مسی که میدان مغناطیسی ایجاد کرده و از طریق شارژ القایی کیس شارژ رو شارژ میکنه که احتمال خرابی اون بسیار پایینه.

شارژ نشدن یکی از گوشی های ایرپاد پرو

اگه یکی از گوشیهای ایرپاد شارژ نمیشه یا اینکه شارژ میشه و چراغش روشن میشه اما سریع خاموش میشه فقط میتونه یک علت داشته باشه و اونم اینه که باتری ایرپاد خراب شده و با تعویض باتری خیلی راحت این مشکل برطرف میشه.

علت شارژ نشدن ایرپاد +10 راه کار دقیق

دلیل شارژ نشدن ایرپاد i12

این مورد برای ایرپاد i12 بیشتر مواقعی هست که تازه اونو خریدید و باید مثل مورد 4 باهاش برخورد کنید. اگه مدتیه استفاده میکنید و بازهم شارژ نمیشه تمامی موارد بالا رو اجرا کنید اگه مطمئن شدید که باید به تعمیرکار بدید ابتدا قیمت و میزان دستمزد رو ازش بپرسید خیلی مواقع بصرفه نیست تعمیرش کنید چونکه ایرپاد ارزونی هست.

علت شارژ نشدن ایرپاد شیائومی و ایرپاد سامسونگ

شارژ نشدن ایرپاد شیائومی یا علت شارژ نشدن ایرپاد سامسونگ بصورت کلی فرقی نداره چه برندی هست ایرپادتون موارد گفته شده رو با دقت اجرا کنید حتما مشکلتون رفع میشه شک نکنید. اما این نکات رو هم رعایت کنید.

قبل از هر اقدامی توی هدفون بلوتوثیهای شیائومی و سامسونگ سوکت شارژ رو تمیز کنید. سوکت شارژ میکرو و تایپ سی بعلت ساختارشون کثیفی و گرد و غبار بیشتر روی عملکردشون اثر میذاره و باعث میشه توی شارژ اختلال ایجاد کنن و دلیل شارژ نشدن ایرپاد خیلی از مواقع خود همین کثیفیها هست.

احتمالا بپسندید
انواع ایرپاد پرو ،6 مدل کیفیت مختلف موجود دربازار

عدم درست گذاشتن بادزها سر جای خودشون. بعلت ساختار خاص ایرپاد سامسونگ و بعضا شیائومی دیده شده که ایرپاد سمت راست و چپ رو داخل کیس برعکس زدن و باعث شده که ایرپادها شارژ نشن. پس دقت کنید که هر کدوم سرجای خودشون قرار بگیرند.

چرا شارژ ایرپادم زود تموم میشه؟

خیلی از مواقع که شارژ ایرپاد زود تموم میشه یا اینکه شارژ نگه نمیداره علتش اینه که باتری خود گوشیها یا باتری خود کیس شارژ خراب است و بادکردگی دارد. در مواقعی که باتریها خراب هستن شارژ ایرپادها خیلی زود تخلیه میشن یا حتی شارژ میگیرن و موقعی که داخل کیس هستن چراغشون روشنه اما به محض اینکه از کیس میاریدشون بیرون شارژ نداره یا نهایتا برای دقایق کوتاهی بهتون شارژ میده. در این مواقع فقط باید باتریها رو عوض کنید.

قانون کلی باتری تو گوشیها و خود کیس به این شکله که معمولا باتریهای توگوشی خیلی زودتر خراب میشن تا باتری خود کیس. اما قبل از اینکه کامل خراب بشن یه نشونه دارن و اونم اینه که خیلی زود شارژ خالی میکنن.

علت شارژ نشدن ایرپاد +10 راه کار دقیق

 

سوالات متداول

داخل مقاله علتهارو کامل بررسی کردیم اما این نکته رو هم باید بدونید که ممکنه یک مورد مختص مدل خاص یا برند خاصی باشه پس برای اطلاع بیشتر میتونید کامنت بذارید.

علتهای روشن نشدن ایرپاد میتونه عدم داشتن شارژ، خرابی باتری و یا خرابی قطعات داخلی ایرپاد باشه

اگر یکی از گوشیها شارژ نمیشه حالا چه ایرپاد پرو چه ایرپاد دیگه‌ای به احتمال فراوان مشکل از باتری خود اون تک گوش ایرپاد هست. البته قبلش کانکتورهای کیس و روی خود ایرپاد رو هم چک کنید که مطمئن شید جریان کافی برای ایرپاد میرسه

بجز اینکه ممکنه شارژ نداشته باشه و شارژ نشه ایرپاد این احتمال وجود داره که چراغ ال ای دی روی کیس خراب باشه و کیس سالم باشه و فقط چراغش مشکل داشته باشه.

سخن پایانی علت شارژ نشدن ایرپاد

علت شارژ نشدن ایرپاد رو بررسی کردیم از تمام احتمالات براتون گفتم و راه حل دادم اما این نکته رو بدونید که دنبال یک خرابی مهم یا بزرگ نباشید. بیشتر علتها بسیار ساده و پیش پا افتاده هست و میتونید با بررسیها به ترتیب خیلی زود علتش رو بفهمید و رفعش کنید. اگر با اجرای مراحل بالا مشکلتون رفع نشد حتما کامنت بذارید تا راهنماییتون کنم.

منبع: مای ایرپادز

نظرات (59)

امین

سلام ببخشید کیس ایرپاد باتری داره حتما

Yasin

سلام خسته نباشید من ۱ماهه که ایرپاد خریدم، اوایل وقتی که گوشی های ایرپاد رو میزاشتم توی کیس چراغ قرمز کیس روشن میشد، اما الان نه شارژ میکنه، و همیشه گوشی سمت چپ شارژش کمه چند ساعتم میزنمش شارژ چراغ کیس روشنه وقتی تو شارژه ولی شارژ نمیشه درصد شارژش تغییر نمیکنه. لطفا راهنماییم کنید ممنون.

  سلام. به احتمال خیلی زیاد باتری کیس خرابه که شارژ نمیگیره و نمیتونه شارژ کنه

yasin

سلام) من به مدت ۱ماهه که ایرپاد خریدم، الان وقتی میزنمش شارژ، لامپ قرمز کیس روشن میشه ولی اصلا شارژ نمیکنه باید چیکار کنم؟؟

سلام دوستان شاید خیلی ها این مشکل رو داشته باشن ولی دلیلش رو ندونن یکی از ایرپاد اگه تا از کیس آوردی برای چند لحظه روشن بود و یهو خاموش شد اون یکی ایرپاد که شارژ داره و سالمه خارج من و اونی که مشکل داره رو به تنهایی بزار تو کیس به مدت دو ساعت بعد درش بیار ببین مشکلش حل شده یا نه چون اگه دوتا ایرپاد تو کیس باشن یکیشون شارژش 100 باشه مثلا اون یکی ‌20 متاسفانه همون ‌20 میمونه مگر اینکه اون یکی رو خارج کنید تا کاملا شارژ بشه این واسه مدل آرایمو نسخه سوم بود ممکنه بقیه هم این مشکل رو داشته باشن تشکر

  سلام. با تشکر از نظر شما دوست عزیز

بردیا

سلام خسته نباشید
ببخشید من یه ایرپاد پرو ۶ اس دارم..داده بودمس دست یکی از رفیقام شارژشو تا آخر تموم کرده طوری که خود گوشی های ایرپاد خاموش شدن ..وقتی میزنمش به شارژ فقط چراغ قرمز روشن میشه(قبلاً موقع شارژ چراغ قرمز چشمک میزد) وقتی تو شارژ نیست کلا خاموشه خاموشه روشن نمیشه..بنظرتون چون هیچی شارژ نداره فقط چراغ قرمز روشنه یا باتریش خراب شده ممنون میشم زودتر جواب بدید

  سلام .کار میکنه یا فقط موقعی که میزنی به شارژ چراغش روشن میشه ؟

سلام خسته نباشید من ی ایرپاد پزو 4 دارم ک الان میزنم دم شارژ ن چراغش روشن میکنع ن شارژ میشه ولی تا چند وقت پیش کار میکرد، وقتی دکمشو میگرم چراغ قرمزش روشن میشه، میشه بکید چشه

عم

سلام خسته. نباشید
من ی ایرپاد پرو 4 دارم که اصلی نیست
تا چند وقت پیش کار میکرد حالا که میزنم دم شارژ چراغش روشن نمیشه
ولی بعد از اینکه چراغشو میگیرم روشن میشه و قرمزه
و شارژ نمیکنع میشه بگید مشکلش چیع

عم

سلام خسته. نباشید
من ی ایرپاد پرو 4 دارم که اصلی نیست
تا چند وقت پیش کار میکرد حالا که میزنم دم شارژ چراغش روشن نمیشه
ولی بعد از اینکه چراغشو میگیرم روشن میشه و قرمزه
و شارژ نمیکنع میشه بگید مشکلش چیع

  سلام. قطعی ریزی داره چون وقتی بهش فشار میارید روشن میشه. بدید تعمیرکار یه قلع سردی بکنه ( تمدید قلع ) البته اگه هزینه بالا بهت نگفتن

F

سلام،یک ساله ایرپادم رو دارم و دیشب که زدمش شارژ چراغ روی کیس چندتا چشمک زد و خاموش موند،کابلشم عوض کردم بازم فرقی نکرد،مشکلش از چیه؟درست شدنی هست اصلا؟

  سلام. احتاملا باتریش باشه. باتری کیس خراب شده

Daniyal

سلام من کمتر از یکساله که ایرپادم رو خریدم ولی تو این چند هفته کار نمیکنه
یروزی زدمش تو شارژ بعد از اینکه شارژ شد از شارژ کندمش چراغش همین جوری روشن بود خاموش هم نمیشد فرداش چراغش خاموش شد دیگه هم روشن نمیشد ولی فقط میزنم تو شارژ چراغش روشن میشه ولی از شارژ در میارمش چراغش روشن نمیشه ولی تو هیچ حالتی بلوتوثش روی گوشیم نمیاد نمی‌دونم چه مرگشه فقط تو حالت شارژ چراغش روشن میشه ولی فقطی از شارژ در میارم نه چراغش روشن میشه نه خود ایرپاد کار می‌کنه البته تو حالت شارژم خود ایرپاد ها کار نمیکنه

  سلام. احتمالا باتری کیس شارژت خراب باشه

زینب

سلام من ۲روز میشه ایرپاد هارو خریدم ولی هر چقدر شارژ میزنم چراغش وصل نمیشه و کار نمیکنه چیکار کنیم

من ایرپادم رو تقریبا یک ساله دارمش ایرپاد من کمتر از دو هفته اس که گوشی سمت چپش کار نمیکنه و چندین بار زدم به شارژ یکیش روشنه شارژ میشه ولی اون یکی نه شارژ میشه نه روشن
مارکش هم شیائومی هس میشه زود تر جواب بدید لطفا

  سلام. باتریشو عوض کن همون گوشی که کار نمیکنه

Setayesh

سلام،میشه راهنماییم کنین..؟باکس ایرپاد رو فول شارژ کردم قبلا وقتی در ایرپاد رو باز میکردم یا وختی ایرپاد رو داخلش میزاشتم چراغش روشن میشد ولی الان نه چراغش روشن میشه نه خوده ایرپادارو شارژ میکنه

  سلام. به احتمال زیاد باتری کیس باید اسیب دیده باشه که شارژ نمیکنه

سیداحمد

سلام..خسته نباشید…ایرپاد دارم طرف سمت چپ صداش درنمیاد و زمانی که هر دوتا داخلش هست چراغ شارژ سبزه و شارژ میگیره اما نمیدونم سمت چپی شارژ نمیشه یا بلندگوش خرابه..لطفا راهنمایی بفزمائید..باتشکر

  سلام. اگه یهویی از کار افتاده سمت چپش احتمالا باتریش خرابه.

معصومه

سلام خواهشا راهنمایی کنید ایرپادم را وقتی به کابل وصل میکنم میزنم به شارژ چراغ هاش روشن نمیشه و شارژنمیشه چیکار کنم ؟

احمدی

من ایرپادم رو کمتر از ۳ ماهه گرفتم،زیاد ازش استفاده نمیکنم،بعد ۲ هفته اومدم استفاده کنم ، که قبلا زده بودم تو شارژ،الان چراغ عاشق روشن نمیشه و کار نمیکنخ چیکار کنم ؟

  سلام. دوباره بزن شارژ اگه شارژ نشد باتریش خوابیده. مرحله اول 3 ساعت بزن شارژ اگه درست نشد باتری کیست خراب شده

Ali

سلام بنده ۲ماه است که ارپادQCYT13anc خریداری کرده ام اما کیس آن خیلی دیرشارژ میشه ممنون میشم که راهنمایی کنید

  سلام. کابل و شارژرتو چک کن اگه سالمند سوکت کیس ایرپاد رو تمیز کن و چکش کن . اگه حل شد که هیچ حل نشده بده یه تعمیرکاری نگاش کنه

حسن۱

سلام خیلی ببخشید گوشی هایش کار می کنند ولی اون چهار نقطه شارژ جعبه همینطور پی در پی چشمک می زنند

  سلام. بیخیال تعمیرش بشو چون بخوایی چراغشو تعمیرکنی برات هزینه برداره اما حالا که کار میکنه و مشکلی نداره از لحاظ کارایی اونارو بیخیال شو. چون ال ای دی مخصوصشون رو تو بازار ندیدم که بخوایی تعویضش کنی و درستش کنی

حسن

سلام خیلی ببخشید گوشی هایش کار می کنند ولی اون چهار نقطه شارژ جعبه همینطور پی در پی چشمک می زنند

حسن

سلام گوشی هایش کار میکنن فقط اون چهار نقطه شارژ جعبه پی در پی چشمک میزند.

حسن

سلام بله کار میکنه

حسن

سلام من یک ایرپاد baseus w04 دارم گوشی هاش کار میکنن ولی جعبه همینطور چشمک می زنه و وقتی که به شارژ می زنم همینطور به چشمک زدن ادامه میده ممنون میشم اکر کمکم بکنید

  سلام. الان درست کار میکنه یا نه؟ چشمک زدن مهم نیست

حسین

توروخدا کمکم کنید چراغ کیس ایرپاد روشن نمیشه شارژش هم کردم ولی نمیشه ممنون میشم اگر دلیلش رو بگید

  سلام. باتریش خرابه اگه شارژ میکنی و شارژ نمیگیره

حسین

توروخدا کمکم کنید چراغ کیس ایرپاد روشن نمیشه شارژش هم کردم ولی نمیشه ممنون میشم

حسین

توروخدا کمکم کنید چراغ کیس ایرپاد روشن نمیشه شارژش هم کردم ولی نمیشه

فریده

سلام کمتر از یک ماهه که ایرپاد مارک یوکی اریدم ولی ایپاد هام‌شارژ نمیشه ولی خوده کیس فول شارژه چیکار کنم

  سلام
  اگه دوتا گوش باهم شارژ نمیشه خرابی غیر قابل برگشتش زیاده اما اگه یک گوشش هست احتمال درست شدنش زیاده

حسن زاده

سلام ایرپاد من m19 اون دوتا زرداش رفته داخل چیکار کنم؟؟؟

  سلام. عکسشو توی واتس آپ برام بفرست

ابوالفضل

خسته نباشی علت این که کیس شارژ شده ولی خور ایرپاد شارژ نمیشه چیه؟

  خواهش میکنم. ابتدا ممکنه باتری ایرپادها خراب باشه بعدش ممکنه اسپیکرش خراب یاشه و مورد بعدی ممکنه بورد بادزها خراب باشه

ARMIN

برای من کیس شارژ میشه یکی از ایرپاد ها ام شارژ میشه ولی اون یکی که خراب شد چراغش روشن میشه ولی تا درش میارم از توی کیس چراغ قرمزش خاموش میشه و اصلا روشن نمیمونه

ناجی

سلام تورو خدا به دادم برس ادمین
من ایرپادمو کمتر از یکساله که خریدم از دبی اوردم و مطمئنم اصله ولی یه مشکلی دو روزه برام پیش اومده اینه که گوشی سمت چپ ایرپادم شارژ نمیشه و یا ۲۰/۳۰ درصد شارژ میشه خیلی زودتر از اون یکی شارژرش خالی میشه همه چی ایرپادمم تمیز کردم ولی بازم اون مشکل هست.یکی بهن گفته بود ایرپاد خراب بشه تعمیر کردنشم بی فایدس درسته؟اگه درست میشه لطفا بگو کجا ببرمش درستش کنن.کرج هستم

  سلام. میتونی برای خودمون بفرستی برات درستش میکنیم. باتریش خرابه و قابل تعویضه

Amirali

من ایرپاد شیامی دارم کیس 90درصد شارژ داره ولی گپشی خا شارژ نمیشه مشکلش چیه

  سلام. ممکنه باتری یا خود اسپیکرهاش باشه

ابوذر

انصافا عالیه. کیف کردم

خسرو

کابل خوب از کجا بگیریم ؟ مطالب را خواندم و متوجه شدم کابلم آسیب دیده

  ایرپادت چیه؟ آدرس بده تا برات بفرستم

حیدری

کامل بود . البته چقدر هم ساده بود.