درباره‌ی ما

ما که هستیم

درباره مای ایرپادز نشانی وب‌سایت ما هست: https://www.myairpods.irکه با مدیریت آقای حسین کلهری اداره میشود . جهت ارتباط مستقیم با مدیر سایت از طریق شماره تماس 09164600040 میتوانید ارتباط برقرار نمایید و همچنین اطلاعات دقیق تماس با ما را از صفحه‌ی تماس با ما مشاهده کنید.

خدمات مای ایرپادز

ما در زمینه‌ی فروش انواع ایرپاد در کیفیتهای اورجینال و هایی کپی و کپی فعالیت داریم و این ضمانت را به مشتری خودمان ارائه میکنیم که در صورت عدم رضایت از کیفیت محصول و عدم تطابق مشخصات محصول سفارش داده شده با محصول ارسال شده میتواند محصول را پس و یا تعویض نماید . ارسال محصولات نیز از طریق پست جمهوری اسلامی انجام میشود

قوانین و مقررات

ما طابع قوانین جمهوری اسلامی ایران هستیم و خود را موظف به اجرای قوانین و مقررات فضای مجازی میدانیم.

۱- پرداخت امن

جهت پرداخت امن ما از درگاه‌های مجاز و قانونی استفاده مینماییم. کاربران نیز موظفند هنگام پرداخت وجه از روشهای غیر قانونی و فیشینگ خودداری نمایند که در صورت رخ دادن این چنین اتفاقاتی ما موظف به گزارش دادن به پلیس فتا خواهیم بود.

جهت تکمیل مراحل خرید نکات زیر را درنظر بگیرید.

۲-ثبت اطلاعات پستی

ما برای اینکه ارسال دقیقی داشته باشیم مجبور به ثبت اطلاعات پستی شما هستیم . پس لطفا اطلاعات را صحیح وارد نمایید. ما متعهد میگردیم که اطلاعات شما نزد ما خواهد ماند و از در اختیار گذاشتن آن به دیگران جدا خودداری خواهیم کرد.

۳-هزینه‌ی ارسال

هزینه‌ی ارسال به عهده‌ی مشتری میباشد مگر در مواقع جشنواره های و تخفیفهای مناسبتی

ضمانت نامه

بنا به هر علتی از پروسه‌ی خرید و یا محصول رضایت نداشتید مارا در جریان بگذارید. محصولات ما دارای ضمانت تعویض ده روزه میباشند.

نکته:(ضمانت بازگشت شامل کالایی که شکسته شده باشد نمیشود بجز مواردی که ثابت شود در پروسه‌ی ارسال کالا دچار شکستگی شده است)

شکایات ، انتقادات و پیشنهادات

شما مشتریان عزیز از طریق صفحه‌ی تماس با ما هرگونه شکایت یا انتقاد و یا پیشنهادی داشته باشید میتوانید با ما در میان بگذارید. از همکاری صمیمانه‌ی شما سپاسگذارم